Ballymena Son Volt EP edition
Ballymena
Son Volt
EP edition
| 介质类型 | 音乐 VINYL 10" (10" VINYL) |
| 记录总数 | 1 |
| 已发行 | 2017年11月24日 |
| EAN/UPC | 0752830510821 |
| 厂牌 | SONY 75283051082 |
| 分类 | Country Americana |
| 商品尺寸 | 280 × 280 × 5 mm · 200 g (预估重量) |
| 音轨数量 | 4 |
| 介质类型 | 音乐 VINYL 10" (10" VINYL) |
| 记录总数 | 1 |
| 已发行 | 2017年11月24日 |
| EAN/UPC | 0752830510821 |
| 厂牌 | SONY 75283051082 |
| 分类 | Country Americana |
| 商品尺寸 | 280 × 280 × 5 mm · 200 g (预估重量) |
| 音轨数量 | 4 |