分享给好友:
Snowfalls Whyte Horses Limited edition
Snowfalls
Whyte Horses
| 介质类型 | 音乐 VINYL 7" (7" VINYL) |
| 记录总数 | 1 |
| 已发行 | 2014年9月30日 |
| EAN/UPC | 0872565060405 |
| 厂牌 | CRC IMT1174941.7 |
| 分类 | Pop |
| 商品尺寸 | 180 × 180 × 5 mm · 100 g (预估重量) |
| 音轨数量 | 2 |
分享给好友:
| 介质类型 | 音乐 VINYL 7" (7" VINYL) |
| 记录总数 | 1 |
| 已发行 | 2014年9月30日 |
| EAN/UPC | 0872565060405 |
| 厂牌 | CRC IMT1174941.7 |
| 分类 | Pop |
| 商品尺寸 | 180 × 180 × 5 mm · 100 g (预估重量) |
| 音轨数量 | 2 |