分享给好友:
Transient Synkro EP edition
Transient
Synkro
| 介质类型 | 音乐 VINYL 12" (12" VINYL) |
| 记录总数 | 1 |
| 已发行 | 2014年12月18日 |
| EAN/UPC | 5055274704876 |
| 厂牌 | APOLLO RECORDS APLO1415.1 |
| 分类 | Electronic |
| 商品尺寸 | 310 × 310 × 5 mm · 310 g |
| 音轨数量 | 4 |
分享给好友:
| 介质类型 | 音乐 VINYL 12" (12" VINYL) |
| 记录总数 | 1 |
| 已发行 | 2014年12月18日 |
| EAN/UPC | 5055274704876 |
| 厂牌 | APOLLO RECORDS APLO1415.1 |
| 分类 | Electronic |
| 商品尺寸 | 310 × 310 × 5 mm · 310 g |
| 音轨数量 | 4 |