分享给好友:
Donkey Famy Limited edition
Donkey
Famy
LIM.300
| 介质类型 | 音乐 VINYL 12" (12" VINYL) |
| 记录总数 | 1 |
| 已发行 | 2014年3月31日 |
| EAN/UPC | 5060366780492 |
| 厂牌 | TRANSGRESSIVE TRANSV174 |
| 分类 | Pop |
| 商品尺寸 | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (预估重量) |
| 音轨数量 | 4 |
分享给好友:
LIM.300
| 介质类型 | 音乐 VINYL 12" (12" VINYL) |
| 记录总数 | 1 |
| 已发行 | 2014年3月31日 |
| EAN/UPC | 5060366780492 |
| 厂牌 | TRANSGRESSIVE TRANSV174 |
| 分类 | Pop |
| 商品尺寸 | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (预估重量) |
| 音轨数量 | 4 |